Εκπυρηνωμένες Ελιές Καλαμών με Ρίγανη (70γρ)
Πατήστε για μεγαλύτερη εικόνα
Αυθεντικές ελιές Καλαμών με αρωματική ρίγανη, σε πρακτική συσκευασία για εύκολο και γευστικό snacking κάθε στιγμή της ημέρας. Ένα μεσογειακό snack με πλούσια γεύση και φυσική απλότητα.
Γιατί να τις επιλέξετε
- Ελληνικές ελιές Καλαμών
- Με φυσική ρίγανη για έντονο άρωμα
- Πρακτική συσκευασία on-the-go
- Ιδανικές για snack ή συνοδευτικό
- Μεσογειακή γεύση χωρίς περιττά συστατικά
Ιδανικές για
- Snack μέσα στη μέρα
- Lunch boxes & ταξίδια
- Σαλάτες & platters
- Συνοδευτικό για κρασί ή aperitivo
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Βιολογικό | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 122kJ/273kcal |
| Λιπαρά | 29g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 3.5g |
| Υδατάνθρακες | 0.8g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | <0.5g |
| Πρωτεϊνη | 2.1g |
| Αλάτι | 3.3g |
Ελιές Καλαμών*, εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο*, κρασόξυδο*, αλάτι, ρίγανη*. *βιολογικής γεωργίας.






















